Het reserveren van tafels in restaurants en clubs.
Wij kunnen dit voor u organiseren, echter zitten hier wel wat extra kosten aan vast. We hebben een speciale partner (Esther) die dit voor u regelt.
Restaurants reserveren
Veel populaire restaurants worden in het hoogseizoen (juni - september) vaak snel volgeboekt. Een reservering is dus aan te raden. U kunt zelf bellen voor een tafel. Maar wilt u liever dat wij dit doen, dan kan dit. Dit kost €25,- per reservering. Dit kunnen wij doen tot 1 week voor uw aankomst.
VIP tafels clubs
Ook dit kunnen we voor u organiseren. Houdt u er wel rekening mee dat een club tafel begint bij zo’n €225,- per persoon. Kosten voor het reserveren bedraagt €50,-. Ook dit kunnen wij doen tot 1 week voor uw aankomst.
VIP service tijdens uw verblijf
Wilt u ter plekke een VIP service, dan kan dit ook. Er zijn 2 mogelijkheden. Of u kiest voor een service waarbij onze partner Esther overdag tot 18.00 bereikbaar is (1). Deze optie kost €500,- per week. Geen vraag is dan te gek, u kunt bellen en ze regelt het voor u. Of u kiest voor de optie waar u ten alle tijden kunt bellen, dus ook in de avond (2). Deze optie kost €1500,- per week, maar dan kunt u ook echt bellen wanneer u wilt.